ODZIEŻ MOTOCYKLOWA MĘSKA

NOWY KOMPLET TEKSTYLNY MĘSKI KOM003 NOWY KOMPLET TEKSTYLNY MĘSKI KOM003 2
  • Wyprzedaż!
Available
ODZIEŻ MOTOCYKLOWA MĘSKA

KOMPLET TEKSTYLNY MĘSKI KOM003

KOM003
549,00 zł
Wysokiej jakości komplet  tekstylny. Uszyty jest z odpornego na ścieranie materiału Cordura 600D.Komplet  jest wiatroszczelny, wodoodporny a zarazem oddychajacy.
KTM003 KTM003 2
  • Wyprzedaż!
Available
Kurtki motocyklowe tekstylne

KURTKA TEKSTYLNA MĘSKA KTM003

KTM003
329,00 zł
Wysokiej jakości kurtka tekstylna . Uszyta jest z odpornego na ścieranie materiału Cordura 600D.Kurtka jest wiatroszczelna, wodoodporna, a zarazem oddychająca.
KOM004 KOM004 2
Available
Kombinezony motocyklowe

KOMPLET TEKSTYLNY MĘSKI ROZMIAR KOM004

KOM004
599,00 zł
Wysokiej jakości komplet  tekstylny. Uszyty jest z odpornego na ścieranie materiału Cordura 600D.Komplet  jest wiatroszczelny, wodoodporny a zarazem oddychajacy.
KOMPLET TEKSTYLNY MĘSKI KOM005 KOMPLET TEKSTYLNY MĘSKI KOM005 2
Available
Kombinezony motocyklowe

KOMPLET TEKSTYLNY MĘSKI KOM005

KOM005
599,00 zł
Wysokiej jakości komplet  tekstylny. Uszyty jest z odpornego na ścieranie materiału Cordura 600D.Komplet  jest wiatroszczelny, wodoodporny a zarazem oddychajacy.
MOTOCYKLOWA KURTKA... MOTOCYKLOWA KURTKA... 2
  • Wyprzedaż!
Available
Kurtki motocyklowe tekstylne

MOTOCYKLOWA KURTKA TEKSTYLNA KTM012

KTM012
299,00 zł
Wysokiej jakości kurtka tekstylna. Uszyta jest z odpornego na ścieranie materiału Cordura 600 D. Kurtka jest wiatroszczelna, wodoodporna a zarazem oddychajaca.
KURTKA TEKSTYLNA MĘSKA KTM007 KURTKA TEKSTYLNA MĘSKA KTM007 2
Available
Kurtki motocyklowe tekstylne

KURTKA TEKSTYLNA MĘSKA KTM007

KTM007
369,00 zł
Wysokiej jakości kurtka  tekstylna z garbem. Uszyta jest z odpornego na ścieranie materiału Cordura 600D. Kurtka jest wiatroszczelna, wodoodporna, a zarazem oddychająca.
SPODNIE MĘSKIE SKÓRZANE SSM015 SPODNIE MĘSKIE SKÓRZANE SSM015 2
Available
Spodnie motocyklowe skórzane

SPODNIE MĘSKIE SKÓRZANE SSM015

SSM015
549,00 zł
Spodnie skórzane męskie SSM015 marki L&J RYPARD wykonane z najwyższej jakości skóry bydlęcej. Spodnie przeznaczone są na motocykle sportowe oraz turystyczne.
SPODNIE TEKSTYLNO SKÓRZANE  STM009 SPODNIE TEKSTYLNO SKÓRZANE  STM009 2
Available
Spodnie motocyklowe tekstylne

SPODNIE TEKSTYLNO SKÓRZANE STM009

STM009
319,00 zł
Wysokiej jakości spodnie   tekstylne ze wstawkami ze skóry zamszowej . Uszyte są z odpornego na ścieranie materiału Poliester 600D. Spodnie są wiatroszczelne, wodoodporne a zarazem oddychające.
PROFESJONALNA KURTKA... PROFESJONALNA KURTKA... 2
Available
Kurtki motocyklowe skórzane

PROFESJONALNA KURTKA SKÓRZANA MOTOCYKLOWA KSM017

KSM017
589,00 zł
KURTKA MOTOCYKLOWA SKÓRZANA MĘSKA O SYMBOLU KSM017 PRZEZNACZONA DO JAZDY NA MOTOCYKLACH SPORTOWYCH, TURYSTYCZNYCH I SPORTOWO-TURYSTYCZNYCH.
MĘSKIE MOTOCYKLOWE SPODNIE TEKSTYLNE STM001 MĘSKIE MOTOCYKLOWE SPODNIE TEKSTYLNE STM001 2
  • Wyprzedaż!
Available
Spodnie motocyklowe tekstylne

MĘSKIE MOTOCYKLOWE SPODNIE TEKSTYLNE STM001

STM001
279,00 zł
Wysokiej jakości spodnie tekstylne. Uszyte są z odpornego na ścieranie materiału Poliester 600D. Spodnie są wiatroszczelne, wodoodporne, a zarazem oddychające.
KAMIZELKA MOTOCYKLOWA KM007 KAMIZELKA MOTOCYKLOWA KM007 2
Available
Kamizelki motocyklowe

KAMIZELKA MOTOCYKLOWA KM007

KM007
299,00 zł
Wysokiej jakości kamizelka motocyklowa wykonana ze skóry bydlęcej.
MĘSKIE SPODNIE TEKSTYLNE STM010 MĘSKIE SPODNIE TEKSTYLNE STM010 2
  • Wyprzedaż!
Available
Spodnie motocyklowe tekstylne

MĘSKIE SPODNIE TEKSTYLNE STM010

STM010
189,00 zł
Wysokiej jakości spodnie tekstylne. Uszyte są z odpornego na ścieranie materiału Poliester 600D. Spodnie są wiatroszczelne, wodoodporne, a zarazem oddychające.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informacja dla klientów L&J Jarosław Pikuła sp. j. w Gorzowie Wlkp.
(dot. sklepów stacjonaych i sklepu inteetowego)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych (ADO) jest L&J Jarosław Pikuła sp. j. ul. Brukselska 51, 66-400 Gorzów Wielkopolski.
2) Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia i wykonania umowy oraz ewentualnego rozliczenia transakcji zgodnie z przepisami prawa publicznego (np. podatkowego) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b lub art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
W przypadku skorzystania z usług inteetowych w sklepie inteetowym www.rypard.pl: konto użytkownika sklepu oraz Newsletter, przetwarzanie danych odbywa się na zasadzie zgody wyrażonej przez klienta, zapisującego się do usługi inteetowej czyli zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
3) Odbiorcy danych

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby, które świadczą na rzecz ADO usługi niezbędne dla wykonania umowy oraz realizacji obowiązków ADO wynikających z przepisów prawa, tj. Kurierom, Podmiotowi świadczącemu usługi księgowo – finansowe (księgowa).

4) Okres przechowywania danych osobowych
Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres:

a) w odniesieniu do klientów sklepu:

- niezbędny dla ochrony i dochodzenia Pana/Pani praw, jako konsumenta, oraz

- niezbędny dla ochrony i dochodzenia praw przysługujących Administratorowi Danych Osobowych, a także

- w zakresie rozliczenia podatkowego dokonanych transakcji przez okres jaki wynika z przepisów prawa podatkowego;

b) w odniesieniu do osób korzystających z usług inteetowych ( konto w sklepie inteetowym, Newsletter):

- do czasu usunięcia konta w sklepie inteetowym lub cofnięcia zgody na otrzymywanie wiadomości Newslettera.

5) Prawa osób, których dane osobowe podlegają przetwarzaniu

Posiada Pani/Pan prawo do:

a) żądania od administratora dostępu do danych osobowych,

b) prawo do ich sprostowania, uaktualnienia, i zmiany,

c) usunięcia, np. w związku z cofnięciem zgody na przetwarzanie w odniesieniu do przetwarzania, które odbywa się na podstawie zgody,

d) ograniczenia przetwarzania,

e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

f) prawo do przenoszenia danych,

g) prawo do cofnięcia zgody - jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej zgody.

 

6) Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego– Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8) podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy/ dobrowolne/ *, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować odmową zawarcia umowy/ odmową . świadczenia usług marketingowych objętych zgodą.

9) Przekazywanie danych odbiorcom w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej

Pani/Pana dane nie będą przekazane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej.

Informacje dodatkowe:

W zależności od produktu, usługi lub funkcji, z której każdorazowo użytkownik będzie chciał skorzystać, będziemy potrzebowali różnych danych, które na ogół, w zależności od sytuacji, obejmują następujące informacje:

Prosimy pamiętać, że jeżeli poprosimy użytkownika o podanie jego danych osobowych, w celu udzielenia mu dostępu do którejkolwiek z naszych funkcji lub usługi na Platformie, niektóre z pól zaznaczone będą, jako obowiązkowe, ponieważ są to dane, które są nam niezbędne do świadczenia tej usługi lub do udzielenia użytkownikowi dostępu do konkretnej funkcji. Prosimy mieć na uwadze, że jeżeli użytkownik zdecyduje się nie udostępnić nam tych danych, możliwe, że nie będzie mógł on zarejestrować się, jako użytkownik lub że nie będzie on miał możliwości skorzystania z tych usług lub funkcji.

Będziemy przetwarzać dane użytkownika przez czas absolutnie niezbędny do osiągnięcia odpowiedniego celu. Dane będą przechowywane odpowiednio zapisane i chronione przez niezbędny okres czasu, uzasadniony ochroną interesów klienta i ADO, a zatem czas, w jakim mogłaby powstać odpowiedzialność cywilna, administracyjnoprawna oraz podatkowa z tytułu zawartych transakcji oraz przetwarzania danych, zgodnie z regulacjami obowiązującymi w każdym momencie. Po przedawnieniu się ewentualnych roszczeń z tego tytułu, w zależności od każdego przypadku, nastąpi usunięcie danych osobowych użytkownika.

Realizacja celów ADO wskazanych powyżej wymaga udostępnienia danych osobowych użytkownika osobom trzecim, które wspierają nas w świadczeniu oferowanych przez nas usług, to znaczy: instytucjom finansowym, instytucjom zajmującym się wykrywaniem i zapobieganiem nadużyciom, dostawcom usług technologicznych, dostawcom i partnerom w świadczeniu usług logistycznych, transportowych i doręczeniowych, dostawcom usług związanych z obsługą klienta, dostawcom i partnerom w świadczeniu usług związanych z marketingiem i reklamą.

ADO zobowiązuje się do korzystania z usług podmiotów które spełniają warunki przetwarzania danych określone w przepisach RODO, w tym podmiotom certyfikowanym oraz podmiotom, z którymi zawarta zostanie umowa o powierzeniu danych osobowych.

Zobowiązujemy się do poszanowania poufności danych osobowych użytkownika oraz do zagwarantowania mu możliwości wykonania swoich praw.

Niezależnie od celowości czy podstawy prawnej, w myśl której przetwarzamy dane osobowe użytkownika, ma on prawo do:

Ponadto należy podkreślić, że w sytuacji, gdy użytkownik udzieli nam zgody do przetwarzania swoich danych do dowolnego celu, ma również prawo do wycofania w każdej chwili tej zgody.

Jeżeli zaś podstawą prawną do przetwarzania danych jest waśnie w/w zgoda użytkownika lub wykonanie umowy, użytkownik posiada również prawo do zażądania przeniesienia swoich danych osobowych. Oznacza to, że użytkownik posiada prawo do otrzymania udostępnionych danych osobowych w usystematyzowanym formacie, powszechnego użytku, nadającym się do odczytu przez określone urządzenie, aby mógł on zostać przekazany bezpośrednio do innego podmiotu, pod warunkiem, że jest to możliwe z punktu widzenia technicznego.

W sytuacji zaś gdy przetwarzanie danych opiera się na naszym uzasadnionym interesie, użytkownik posiada również prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych.

Informujemy również użytkowników o ich prawie do składania skarg przed organami nadzorczymi w odniesieniu do ochrony danych osobowych, tj. Urząd Ochrony Danych Osobowych .

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.RYPARD.PL W „POLITYCE PRYWATNOĄŚCI I PLIKÓW COOKIES”