ROXAR ORLANDO EVO CZARNY MATOWY

ROXAR ORLANDO EVO BLACK MATT
329,00 zł
Brutto

Odkryj Orlando EVO Z-Line: nowoczesny kask miejski, który gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezrównany komfort. Lekka skorupa Technopolymer, zaawansowana wentylacja, wewnętrzna blenda przeciwsłoneczna i możliwość montażu zestawu głośnomówiącego. Do tego łatwość utrzymania dzięki demontowalnemu wnętrzu. Idealny wybór dla codziennych przejażdżek. Inwestuj w bezpieczeństwo i komfort z 5-letnią gwarancją!

rozmiary

Kask motocyklowy Orlando EVO Z-Line - Miejski styl i innowacyjne bezpieczeństwo

Szukasz kasku motocyklowego, który łączy w sobie miejski styl z najnowszymi technologiami bezpieczeństwa? Kask Orlando EVO Z-Line został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom współczesnych motocyklistów. Dzięki swojej wszechstronności i wydajności jest idealnym wyborem dla osób poszukujących niezawodnego kasku do codziennego użytku.

Zaawansowana skorupa

Podstawą bezpieczeństwa kasku jest jego skorupa. W modelu Orlando EVO Z-Line wykorzystano nowoczesny materiał Technopolymer, który zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale także lekkość kasku. To sprawia, że jest on komfortowy nawet podczas długotrwałego noszenia.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

W kaskach Orlando EVO bezpieczeństwo jest priorytetem. Model ten posiada homologację ECE2206, co oznacza, że spełnia najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Dodatkowo, kask wyposażony jest w niezawodne zapięcie mikrometryczne oraz powłokę wewnętrzną wykonaną z poczwórnej gęstości EPS, co zapewnia optymalną ochronę w razie wypadku.

Komfort i funkcjonalność

Kask Orlando EVO Z-Line wyróżnia się nie tylko bezpieczeństwem, ale i wygodą użytkowania. Posiada cztery otwory wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Wewnętrzna blenda przeciwsłoneczna chroni oczy przed intensywnym światłem, a możliwość montażu zestawu głośnomówiącego sprawia, że kask jest wyjątkowo funkcjonalny. Ponadto, długi wizjer anty-scratch gwarantuje doskonałą widoczność, a 100% demontowalne wnętrze, nadające się do prania, ułatwia utrzymanie kasku w czystości.

Lekkość i wygoda

Waga kasku to około 1350 g (rozmiar L), co czyni go jednym z lżejszych kasków na rynku. Taka waga, połączona z ergonomią konstrukcji, zapewnia użytkownikowi komfort nawet podczas długich podróży.

Dodatkowe atuty

- 5 lat gwarancji - podkreśla jakość i trwałość kasku.

- Specjalny worek ochronno-transportowy - ułatwia przechowywanie i transport kasku, chroniąc go przed zarysowaniami.

Podsumowanie najważniejszych cech:

Skorupa wykonana z materiału Technopolymer dla lekkości i wytrzymałości.

Spełnienie normy ECE 2206 gwarantujące najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Niezawodne zapięcie mikrometryczne i wewnętrzna powłoka z EPS o poczwórnej gęstości.

Cztery otwory wentylacyjne i wewnętrzna blenda przeciwsłoneczna dla komfortu użytkowania.

Możliwość montażu zestawu głośnomówiącego.

100% demontowalne i nadające się do prania wnętrze.

Waga około 1350 gr (rozmiar L) zapewniająca komfort noszenia.

5 lat gwarancji oraz specjalny worek ochronno-transportowy w zestawie.

Wybierając kask Orlando EVO Z-Line, decydujesz się na produkt, który łączy w sobie nowoczesny design, zaawansowane technologie bezpieczeństwa i niezrównany komfort użytkowania.

Rozmiary (obwód głowy):

XS 53-54 cm

S 55-56 cm

M 57-58 cm

L 59-60 cm

XL 61-62 cm

2XL 63-64 cm

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii Użytkowników

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania

Informacja dla klientów L&J Jarosław Pikuła sp. j. w Gorzowie Wlkp.
(dot. sklepów stacjonaych i sklepu inteetowego)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych (ADO) jest L&J Jarosław Pikuła sp. j. ul. Brukselska 51, 66-400 Gorzów Wielkopolski.
2) Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia i wykonania umowy oraz ewentualnego rozliczenia transakcji zgodnie z przepisami prawa publicznego (np. podatkowego) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b lub art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
W przypadku skorzystania z usług inteetowych w sklepie inteetowym www.rypard.pl: konto użytkownika sklepu oraz Newsletter, przetwarzanie danych odbywa się na zasadzie zgody wyrażonej przez klienta, zapisującego się do usługi inteetowej czyli zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
3) Odbiorcy danych

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby, które świadczą na rzecz ADO usługi niezbędne dla wykonania umowy oraz realizacji obowiązków ADO wynikających z przepisów prawa, tj. Kurierom, Podmiotowi świadczącemu usługi księgowo – finansowe (księgowa).

4) Okres przechowywania danych osobowych
Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres:

a) w odniesieniu do klientów sklepu:

- niezbędny dla ochrony i dochodzenia Pana/Pani praw, jako konsumenta, oraz

- niezbędny dla ochrony i dochodzenia praw przysługujących Administratorowi Danych Osobowych, a także

- w zakresie rozliczenia podatkowego dokonanych transakcji przez okres jaki wynika z przepisów prawa podatkowego;

b) w odniesieniu do osób korzystających z usług inteetowych ( konto w sklepie inteetowym, Newsletter):

- do czasu usunięcia konta w sklepie inteetowym lub cofnięcia zgody na otrzymywanie wiadomości Newslettera.

5) Prawa osób, których dane osobowe podlegają przetwarzaniu

Posiada Pani/Pan prawo do:

a) żądania od administratora dostępu do danych osobowych,

b) prawo do ich sprostowania, uaktualnienia, i zmiany,

c) usunięcia, np. w związku z cofnięciem zgody na przetwarzanie w odniesieniu do przetwarzania, które odbywa się na podstawie zgody,

d) ograniczenia przetwarzania,

e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

f) prawo do przenoszenia danych,

g) prawo do cofnięcia zgody - jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej zgody.

 

6) Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego– Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8) podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy/ dobrowolne/ *, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować odmową zawarcia umowy/ odmową . świadczenia usług marketingowych objętych zgodą.

9) Przekazywanie danych odbiorcom w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej

Pani/Pana dane nie będą przekazane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej.

Informacje dodatkowe:

W zależności od produktu, usługi lub funkcji, z której każdorazowo użytkownik będzie chciał skorzystać, będziemy potrzebowali różnych danych, które na ogół, w zależności od sytuacji, obejmują następujące informacje:

Prosimy pamiętać, że jeżeli poprosimy użytkownika o podanie jego danych osobowych, w celu udzielenia mu dostępu do którejkolwiek z naszych funkcji lub usługi na Platformie, niektóre z pól zaznaczone będą, jako obowiązkowe, ponieważ są to dane, które są nam niezbędne do świadczenia tej usługi lub do udzielenia użytkownikowi dostępu do konkretnej funkcji. Prosimy mieć na uwadze, że jeżeli użytkownik zdecyduje się nie udostępnić nam tych danych, możliwe, że nie będzie mógł on zarejestrować się, jako użytkownik lub że nie będzie on miał możliwości skorzystania z tych usług lub funkcji.

Będziemy przetwarzać dane użytkownika przez czas absolutnie niezbędny do osiągnięcia odpowiedniego celu. Dane będą przechowywane odpowiednio zapisane i chronione przez niezbędny okres czasu, uzasadniony ochroną interesów klienta i ADO, a zatem czas, w jakim mogłaby powstać odpowiedzialność cywilna, administracyjnoprawna oraz podatkowa z tytułu zawartych transakcji oraz przetwarzania danych, zgodnie z regulacjami obowiązującymi w każdym momencie. Po przedawnieniu się ewentualnych roszczeń z tego tytułu, w zależności od każdego przypadku, nastąpi usunięcie danych osobowych użytkownika.

Realizacja celów ADO wskazanych powyżej wymaga udostępnienia danych osobowych użytkownika osobom trzecim, które wspierają nas w świadczeniu oferowanych przez nas usług, to znaczy: instytucjom finansowym, instytucjom zajmującym się wykrywaniem i zapobieganiem nadużyciom, dostawcom usług technologicznych, dostawcom i partnerom w świadczeniu usług logistycznych, transportowych i doręczeniowych, dostawcom usług związanych z obsługą klienta, dostawcom i partnerom w świadczeniu usług związanych z marketingiem i reklamą.

ADO zobowiązuje się do korzystania z usług podmiotów które spełniają warunki przetwarzania danych określone w przepisach RODO, w tym podmiotom certyfikowanym oraz podmiotom, z którymi zawarta zostanie umowa o powierzeniu danych osobowych.

Zobowiązujemy się do poszanowania poufności danych osobowych użytkownika oraz do zagwarantowania mu możliwości wykonania swoich praw.

Niezależnie od celowości czy podstawy prawnej, w myśl której przetwarzamy dane osobowe użytkownika, ma on prawo do:

Ponadto należy podkreślić, że w sytuacji, gdy użytkownik udzieli nam zgody do przetwarzania swoich danych do dowolnego celu, ma również prawo do wycofania w każdej chwili tej zgody.

Jeżeli zaś podstawą prawną do przetwarzania danych jest waśnie w/w zgoda użytkownika lub wykonanie umowy, użytkownik posiada również prawo do zażądania przeniesienia swoich danych osobowych. Oznacza to, że użytkownik posiada prawo do otrzymania udostępnionych danych osobowych w usystematyzowanym formacie, powszechnego użytku, nadającym się do odczytu przez określone urządzenie, aby mógł on zostać przekazany bezpośrednio do innego podmiotu, pod warunkiem, że jest to możliwe z punktu widzenia technicznego.

W sytuacji zaś gdy przetwarzanie danych opiera się na naszym uzasadnionym interesie, użytkownik posiada również prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych.

Informujemy również użytkowników o ich prawie do składania skarg przed organami nadzorczymi w odniesieniu do ochrony danych osobowych, tj. Urząd Ochrony Danych Osobowych .

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.RYPARD.PL W „POLITYCE PRYWATNOĄŚCI I PLIKÓW COOKIES”